poniedziałek, 10 października 2016

111. Zwiewna tancerka

Moja córka Agata , niedługo bo 27.10, będzie obchodziła 21 urodziny. Powstała więc dla niej "Zwiewna tancerka".
Taniec jest dla mojej Agaty całym życiem. Od kiedy stanęła na nóżkach to tańczy. Zawsze miała poczucie rytmu, szybko uczyła się nowych choreografii. Początkowo chodziła na naukę do osiedlowego domu kultury, później tańczyła w zespole szkolnym, aż w końcu trafiła do szkoły baletowej. I tu się zaczęła prawdziwa nauka, okupiona ciężką pracą, potem i łzami.
Teraz sama prowadzi zajęcia z tańca, nadal uczy się innych stylów tańca. Odnosi sukcesy, jest doceniana, a co najważniejsze, kocha swoją pracę.

Zwiewna tancerka trochę mi ją przypomina, dlatego z ogromną przyjemnością mi się ją wyszywało :)

Jeszcze rameczka i powędruje do mojej córci jako dodatek do prezentu. :)


Pozdrawiam Was cieplutko.

MIŚKA>

21 komentarzy:

 1. Moniko, haft super:) a dla córki wszystkiego co najlepsze z okazji urodzin! Gratuluję wytrwałości i ciężkiej pracy, wiem bo kiedyś coś w tym temacie zaczęłam, ale niestety zabrakło chyba odpowiedniej szkoły:) pozdrawiam ciepło :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo dziękuję. Życzenia przekażę. Agata nie ukończyła tej szkoły, ale wiedza na temat tańca pozostała i procentuje.

   Usuń
 2. Cudowny haft - doskonały w takim przypadku :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo ładny obraz. Córka na pewno się ucieszy z takiego prezentu. Wszystkiego najlepszego dla Agaty z okazji urodzin !

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo ładny :) Córce na pewno się spodoba :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Śliczna tancerka się wyłania :) Córce na pewno się spodoba :) Wszystkiego najlepszego dla niej, kolejnych sukcesów życzę, a Ty Kochana masz prawo puchnąć z dumy :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Zdolna córka i zdolna mama! Tańca nie widziałam ale haft dużo mówi: jest piękny :) Sto lat dla córki :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Rewelacyjny prezent! Gdybym miała więcej serca do krzyżyków pewnie tez bym coś podobnego wyhafciła mojej kiedyś tańczącej córci-dziś obchodzącej swoje większe już urodziny. Ściskam:))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję Alinko za pochwały. Dla Twojej nieco starszej córci wszystkiego co najpiękniejsze :)

   Usuń