niedziela, 1 października 2017

190. Light Move Festival- Łódź 2017

W ten weekend odbywał się kolejny festiwal światła- właśnie dobiega końca. Zapraszam Was na spacer rozświetlonymi ulicami mojego cudnego miasta. Z braku odpowiedniego sprzętu nie zbyt dużo zdjęć zrobiłam, ale pokarzę Wam zdjęcia robione przez fachowców w tej branży, specjalnie dla oficjalnej strony Łodzi :) Oj działo się...
Pozdrawiam serdecznie, pozytywnie doładowana emocjami :)

Miśka>

10 komentarzy:

 1. Super zdjęcia! I tyle niesamowitej świetlnej energii uchwyciłaś. Podziwiam i pozdrawiam:))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję Alinko. Wracam zawsze wymęczona, bo nogi bolą od łażenia, ale pełna pozytywnej energii :)

   Usuń
 2. Super zdjęcia. Czyżby konkurencja dla Torunia? ;-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie wiem jak to wygląda w Toruniu i szczerze powiedziawszy aż do teraz nie wiedziałam,że tam też się taki festiwal świetlny odbywa. Naszym Łódzkim jestem zachwycona jak dziecko :) A z tych zdjęć tylko niektóre są mojego autorstwa reszta to profesjonaliści :)

   Usuń
  2. Od kilku lat jest w Toruniu Bella Skyway Festival, odbywa się w sierpniu z różnym stopniem fajności ;-) Pierwsze były mega piękne, w zeszłym roku było tak sobie, a w tym niestety nie byłam, więc nie wiem :-)

   Usuń
 3. wow wygląda wszystko fantastycznie!

  OdpowiedzUsuń
 4. Woowww!!!Ależ super widowisko:)Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. Certainly a great post! The images of the illuminations at Light Move Festival are enthralling. I am planning to attend this light festival this year. Looking for an express service to apply online Poland visa from UK!

  OdpowiedzUsuń