czwartek, 5 grudnia 2019

310. Kolejni superbohaterowie od Marvela

Witajcie. 
Dzisiaj post dla wielbicieli bohaterów od Marvela.

Pierwszy z nich to HULK- czyli Bruce Banner, młody, obiecujący fizyk. Podczas pracy nad promieniami gamma, zdarzył się wypadek i Banner został napromieniowany, co zaowocowało niekontrolowanymi transformacjami w Hulka, wielkiego stwora o nadludzkiej sile i wytrzymałości, nad którymi Bruce nie ma żadnej kontroli.
Hulk miał być kwintesencją ludzkiej wściekłości oraz miał symbolizować amerykańską tendencję do agresywności, a także dążenie do samozniszczenia.Drugi z bohaterów to THING- czyli Ben Grimm.
Na skutek katastrofy statku kosmicznego został poddany promieniowaniu kosmicznemu i uzyskał pomarańczową, kamienną skórę, praktycznie niezniszczalną oraz nadludzką siłę. Jeden z zespołu Fantastycznej czwórki.Jak widzicie to kolejne zakładki  po Spidermanie, Iron Manie i Deethpoolu.Powstały też dwa obrazki. Pierwszy z nich to postać IRON MANA ( o nim już pisałam przy okazji zakładki z tą postacią) 


Drugi to THANOS- super złoczyńca . Urodził się wśród Przedwiecznych-rasy żyjącej na księżycu Saturna, Tytanie.Urodził się z deformacjami ciała, a jego matka próbowała go zabić tuż po porodzie. Po nieudanej próbie obalenia własnego ojca został kosmicznym piratem. Thanos zaczął interesować się Klejnotami Nieskończoności, które umożliwiały tzw. znajomość wszechrzeczy.Pragnę dodać, że wszyscy bohaterowie wyruszyli w podróż do Warszawy i trafili do synów Justynki z bloga Wielkie Małe Pasje. Chłopcy zadowoleni (szczególnie młodszy z nich) więc i ja jestem szczęśliwa.

Pozdrawiam Was bardzo cieplutko i do następnego napisania :))
Monika.

9 komentarzy:

 1. Jak dla mnie jesteś specjalistką od Marvela 😀

  OdpowiedzUsuń
 2. Moniczko kochana jeszcze raz dziękujemy ❤❤❤. Zadowoleni to za mało powiedziane, chłopcy są mega szczęśliwi! Zrobiłaś nam piękny prezent ❤❤❤. Ściskam Ciebie mocno!!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. No to tylko tego Thanosa nie kojarzę bo reszte postaci znam. Świetna robota Moniu, wspaniałe zakładki i obrazki :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Super. Też jestem fanką Marvela i czekam na kolejne zakładki :) może kiedyś sama sobie taka wydziergam :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo oryginalne! Na pewno ucieszyły chłopców, co do tego nie mam wątpliwości.:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Cudne :)
  Dziękuję za paczuszkę :) Jak się ogarnę, to zamieszczę post na blogu z kontynuacją :)

  OdpowiedzUsuń
 7. śliczne prace Moniczko :-) Życzę Tobie i Twoim Bliskim wspaniałego, szczęśliwego, twórczego i pełnego niezapomnianych wrażeń Nowego Roku!

  OdpowiedzUsuń