poniedziałek, 10 maja 2021

351. Mała spontaniczna wymianka

Buszując po Waszych blogach zachwyciłam się zakładkami malowanymi przez Patrycję z bloga Zakątek pomysłów.

 Ku mojej radości Patrycja zaproponowała małą wymiankę. Jeszcze przed majówką paczuszka od Patrycji zapukała do mych drzwi, a w niej takie cudeńka.


Jak widzicie oprócz cudownych zakładek, które w zupełności starczyłyby mi do szczęścia,  dostałam  również uroczą karteczkę ( w niej dużo ciepłych słów- dziękuję Pati ), magnesik na lodówkę, ale i też bardzo fajne malutkie wzorki.


Moja przesyłka pofrunęła do Patrycji zaraz po majówce. Niestety dopiero jak już zakleiłam pudełko to uświadomiłam sobie , że nie zrobiłam zdjęć zawartości. Zrobiłam trzy zakładki, dwie haftowane i jedną na szydełku. Dołączyłam jedną z kartek z Łodzi, które zrobiłam. Poleciał również magnes na lodówkę z mojego ukochanego miasta, scrapki, bazy pod kartki i filcowy kwiatek do własnoręcznego zszycia.

Mam tylko zdjęcia dwóch haftowanych zakładek

Patrycjo bardzo serdecznie dziękuję za tą wymiankę <3 <3 <3


Nasza kolejna, blogowa koleżanka Asia, spełniła swoje marzenie i otworzyła pasmanterię internetową. Zajrzyjcie  na bloga Asi. Zapraszam w jej imieniu do Różowej pasmanterii.


Pozdrawiam serdecznie. Monika.

8 komentarzy:

 1. Moniko, świetna wymianka, Te akwarelowy zakładki to i ja bardzo podziwiałam u Patrycji. świetne są jej wszystkie akwarelki.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne są wszystkie zakładki, a szczególnie podziwiam haftowane. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuję! Co do wymianki, to zawsze i każdą bardzo miło wspominam:) Cudeńka dla siebie przygotowałyście:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Te zakładki, które dostałaś są mega <3

  OdpowiedzUsuń
 5. Super wymianka, a jak cieszy:)Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 6. Piękne zakładki dostałaś. Szczególnie te z makami mi się podobają ale też cudne wysłałaś <3 Od razu przymniejsze są chwile z książką z ręcznie robionymi zakładkami :)

  OdpowiedzUsuń