środa, 7 września 2022

377. Gadzio 😉

Artur Gadowski- Ur. 1 czerwca 1967 roku w Szydłowcu. Muzyk rockowy, wokalista zespołu IRA. Legenda rocka w Polsce, gitarzysta, kompozytor, autor tekstów, producent. Z zespołem IRA wylansował wiele kultowych przebojów - 

Ona jest ze snu 

Nie daj mi odejść 

Miłość 

Ikar 

Wybacz 

Szczęśliwa  i wiele innych.

Obecnie mieszkaniec Łodzi. Pochodzi z muzykalnej rodziny. Ojciec Dionizy grał na saksofonie, matka Marianna była instruktorką śpiewu.

Ma czwórkę dzieci: Wiktorię, Kacpra, Zuzannę i Idę.

Nie mogę powiedzieć, że jestem ogromną fanką Artura i Iry,że znam jego wszystkie utwory na pamięć, ale bardzo lubię jego ciepły głos i słucham jego piosenek po ciężkim dniu- to mnie uspokaja i koi. Postanowiłam wyhaftować zdjęcie Artura i w podziękowaniu podarować mu  ten obrazek w prezencie. Sprawa na tyle ułatwiona, że " Gadzio" naprawia od lat swoje auta w warsztacie, w którym pracuje mój mąż 😉

Tutaj obrazek jeszcze przed oprawa, zaraz spod igły.
A tutaj już oprawiony.Jak myślicie, spodoba się niespodziankowy prezent?

Pozdrawiam serdecznie. Monika.


Edit: 13,09,2022

Artur dzisiaj dostał swój upominek. Wręczył go mój mąż i wyobraźcie sobie, Artur osobiście ( choć przez telefon) podziękował mi za prezent. Powiedział, że jeszcze nigdy nie dostał niczego tak po prostu bezinteresownie i, że jest pod wrażeniem i ogromnie dziękuje, że nie wie jak się odwdzięczy. Mój mąż powiedział, że Artur zaniemówił, że nie wiedział co ma powiedzieć. Zapytał- za co ? , A mąż odpowiedział -  za Twoje ballady.

Wiecie co, ten telefon sprawił mi tak niesamowitą radość, że nie potrzebuję niczego więcej :D :D :D Cały dzień z uśmiechem na twarzy. Bezcenne:)

5 komentarzy:

 1. To dzieło sztuki, obraz cudowny .Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Moniko, co to za pytanie? Nie ma innej opcji jak wielkie "wow" ze strony muzyka. Bo to jest wielkie "wow", to jest fantastyczne! Buziaki :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak nie jak tak na pewno się spodoba. Ja gościa nie znam a mi sie podoba !! Szacun wielki za wyszywanie ze zdjęcia i przerobienie na obrazek. To tło jak i jego koszulka jak dla mnie masakra, do wyszywania oczywiście.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Fantastyczny portret! :)
  Podziwiam kolorystykę do haftowania, brawo TY!
  Pozdrawiam ciepło.

  OdpowiedzUsuń
 5. Nooo ekstra historia Moniko, rewelacja, gratuluję pomysłu i super wykonania !!!

  OdpowiedzUsuń